Kalite Politikası

Faaliyet gösterdiğimiz Yazılım üretimi alanında; modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli güncellenen eğitimleriyle nitelikli insan kaynaklarımızın ekip ruhu içerisinde, müşterilerimizin ve ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve en iyi şekilde karşılamak, kaliteli ve istenilen kalitede ürünü sunmak; bu doğrultuda yasal mevzuat ve diğer şartlar, kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2015), standardı uygulanmasını sağlamak.

Tüm çalışanların “Dürüstlüktür” ilkesi ile hareket ederek paydaşlara, çalışanlara ve kuruma ait bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik değerlerini koruyarak, kuruluşun bilgi, iş sağlığı ve güvenliğini en üst seviyede uygulamak; insan sağlığını doğrudan ilgilendiren bu konu tüm çalışanlarımızın son derece dikkat göstermeleri gereken bir husustur.

Sistemin etkinliğinin sürdürülmesi için proaktif yaklaşımla her türlü risk ve fırsatı göz önünde bulundurarak, düzenleyici ve iyileştirici faaliyetlere önem vermek, Kalite Yönetim Sistemimiz için gerekli tüm kaynakları kullanarak, ISO 9001 uluslararası standardını referans alarak sistemimizi tüm personelimizin katılımı ve kendi sorumluluk alanlarındaki liderlikleriyle kalite bilincini yaymayı, gerekli eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmayı, takım çalışması prensibini benimsemelerini, böylece “Farkındalık” ile “Sürekli İyileştirme” sürecine katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Firmada tam güvenli ortam sağlamak, uygulanan standartların sürekliliğini sağlamak için hedeflerimizi ve planlarımızı kesintisiz uygulamak. Proseslerimizin her aşamasını kontrol altında tutarak, problemleri ortaya çıkmadan önlemek. 5 Kıtada aranan ve tercih edilen bir firma olmak genel ilkemizdir.